Ana Menü
Çevrimiçi Kullanıcılar
» Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

» Çevrimiçi Üyeler: 0

» Toplam Üye Sayısı: 1
» En Yeni Üye: tanitim
Resimler
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

Hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
Açılış & Davet Organizasyonu

Açılış Davet Organizasyonuİlk başta sizlerle, açılış organizasyonları için biraz bilgi paylaşımı yaparak sizlere örnekler sunalım. Öncelikle açılış organizasyonu yeni açılan bir işyerinin en önemli günlerinden biridir. Bu günde gelecek konuklar ve yeni müşteriler açısından prestij sağlayacak olan organizasyon için nelere dikkat edilmeli, nasıl yapılır gibi bilgiler paylaşıyoruz.  Mağaza, işyeri için önemli olan doğru bir organizasyon gerçekleştirmektir. Bu nasıl olur market gibi yerler davet tarzı değil de tanıtım, reklam ağırlıklı bir hizmet alması gerekir. Alacağı hizmetleri kısaca özetleyebiliriz broşür dağıtımı için kostümlü eleman, açık alanda dikkat çekmek için balon dekorasyonu, kampanyaları tanıtmak için sunucu ve ses sistemi tesisatı son olacakta şişme balon palyaço bu tarz tanıtımlar için çok uygundur. Bunlar ilk olarak düşünebilecek olan etkinlikler mesela pamuk helva, patlamış mısır arabaları oldukça alışveriş çıkan insanların dikkatine çekmektedir. Tabi bu market açılışını yapmadan önce evlere, işyerlerine broşürlerinizi mutlaka dağıttırın bunu yaparsanız ilk gün daha yoğun geçecektir.  Sıra bayii toplantıları, ve iş görüşmelerinin bol yaşandığı açılış kokteyl organizasyonuna. Bu kokteyl tarzı olarak isimlendirdiğimiz kutlama için, catering firmaları hizmet verir. Kokteyl için organizasyon şirketleri ile görüşürken sunduğu tavsiyeleri göz önünde bulundurmayı unutmayın.  Daha önceden hazırladığı tekliler arasında kampanyalı olarak sunduğu listeler sizlere oldukça kararınızı vermeniz için kolaylık sağlarlar. Açılış için tabi sadece bir catering menüsü yetmeyebilir şirket yöneticileri gelecekse konuşma ve makas töreni mutlaka olur bunun içinde bir ses sistemi, kürsü, protokol sandalyesi gibi ekipmanları da kendilerinden talep etmeniz gerekir. Geriye bir tek açılış kokteyl menü oluşturmak kalır onu da sizlere catering şirketleri sağlar. Ama bizim tanıtım organizasyonu olarak önerdiğimiz coffee break ikram organizasyonlarıdır. İçinde sıcak içeceklerinde bulunması gelen konukların daha çok talep etmesidir. İstanbul genelinde olacaksa açılış organizasyonu bizleri Avrupa yakası ve Anadolu yakası için arayabilir satış temsilcimizden fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.


Kokteyl Catering Firmaları

Kokteyl Catering Firmaları Kurumsal organizasyonlarınız için titizlikle yürüttüğünüz davet için en iyi catering firması ile çalışmak istediğinizi biliyoruz. Kokteyl için bir ikram firması ile anlaşmak iş toplantısı, lansman gibi bir çok organizasyonda stresi tamamen kaldırmak anlamına geliyor. Kusursuz bir organizasyon aslında şirket çalışanlarının eksik listesini güzel hazırlaması ile başlıyor. Catering firmaları ile görüşmeden önce ilk olarak liste çıkartılmalı ve tüm ihtiyaçlar organizasyon şirketi ile paylaşılmalıdır. Eğer listeniz hazır ise,  ikram organizasyon firması ile hemen görüşmeye başlayabilirsiniz. Kolay kararlar almak zaman açısından çok önemlidir ve acil bir organizasyon düzenlenmesini istiyorsanız. O zaman araştırma yaparken daha önce yapılan şirket organizasyonu, fuar catering hizmetleri gibi oluşturulan paketleri talep edin. Böylece zaman kaybetmemiş ve deneyimlerden yararlanmış olursunuz. Bu saydığımız araştırmalar için yeterli ama anlaşma için yeterlimi? Referanslarını, video, resimleri inceleyin bunları yaparsanız işiniz oldukça kolaylaşacaktır. Kurumsal organizasyon daveti için geriye sadece, kokteyl ikram menüsü kalıyor. Hizmet almayı düşündüğünüz catering firmasına örnekleri sorduğunuzda sizlere birçok ikram paketleri sunulacaktır.  Dilerseniz bizimde sizlere sunabileceğimiz birçok catering ve kokteyl paketlerimiz var.  Tanıtım Organizasyonu olarak müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verme hedeflerimiz arasındadır. İlk olarak çalıştığımız kurumsal markaların tanıtımlarda çözüm ortağı olduk. Çeşitli markaların konukları ürün tanıtım lansmanlarına geldiğinde bir yandan satılacak olan ürünü incelerken de ona aperatif yiyeceklerin yanı sıra içecek ikramlarında bulunduk. Sadece tanıtım değil yılbaşı eğlenceleri, şirket toplantıları, seminer organizasyonu gibi her alanda faaliyet gösterdik. Eğer yapılacak olan etkinlik İstanbul’da ise satış temsilcimizle görüşüp çalışmalarımız için kolayca bilgi alabilirsiniz.


Kongre & Toplantı İkramları

Kongre ve Toplantı İkramları Tanıtım Organizasyonu sizi çok büyük bir yükten kurtarıyor Seminer, Kongre, Konferans gibi tüm etkinliklerinizde planlamayı sizler için sağlıyor. Türkiye ve İstanbul genelinde bir çok kişi tarafından ikram hizmeti olarak, kokteyl organizasyonu olarak ta bilinmektedir. Özellikle şirket toplantıları ve konferans gibi organizasyonlarda gelen konuklara yiyecek ve içecek servisi yapılması için İkram Firması ile anlaşmak gerekir. İkram Organizasyon Firmaları arasında bizim farkımız ise tüm talep edilen hizmetleri bulabilmenizdir. Örnek vermek gerekirse Seminer Organizasyonu için bir konferans cihazı yada kürsü bunun gibi organizasyon ekipmanları için farklı bir yerle çalışmanıza artık gerek yok. Toplantı Organizasyonu için elimizde bulundurduğumuz ses sistemleri, barka vizyon, protokol masası gibi bir çok ekipmanlarla sizlere paket olarak hizmetler olarak hazırlayıp teklifler veriyoruz.  Bu saydığımız farklı hizmetleri tek bir yerden almakta sizlere zaman kazandırıyor. Ayrıca istediğiniz organizasyon malzemeleri ve konferans için catering ikramlarını aracımızla istediğiniz etkinlik alanına getiriyoruz. Bu hizmetleri sağladığımızda ayrıca bir nakliye aracı ve taşınması gibi bir çok sorun teşkil edebilecek hizmetleri sağlamış oluyoruz. Her şey dahil olarak sunduğumuz Konferans İkramları bir çok farklı kokteyl menülerinden oluşmaktadır. Toplantı İkramları olarak sunduğumuz bazı menüler ise kanepeler, ekler, kurabiye, pizzalar, poğaçalar gibi ikram çeşitleri bol olan ürünlerdir. Bizlere ikramlar için fikirlerinizi sunduğunuzda sizlere bir çok seçenek sunabilir ve menülerden paketler oluşturabiliriz. Bu şekilde seminer ve kongre için neler ikram edilir, nasıl yapılır, nelere dikkat edilmeli gibi bir sorunu sizler için düşünüp uygulamasını yapıyoruz.  Tüm aradığınız Kongre İkramları ve organizasyonları için ekip ve ekipmanları bizde uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. En lezzetli ve taze Catering Menüleri ile gelen davetlileriniz için ekibimizle birlikte çalışmaktan mutluluk duyacağız. Catering Firmaları arasında bizden de teklif almanız hem bütçeniz açısından hem de kaliteli sunduğumuz ikramlardan hizmet almanız açısından önem taşımaktadır.  Çay kahve molaların yoğun olduğu, sempozyum organizasyonu için catering ikramları sunarak sizlere eşlik ediyoruz.


Temel Atma Töreni ve Organizasyonu

Temel Atma Töreni OrganizasyonTemel Atma Töreni ve Organizasyonu Türkiye’de bir çok farklı etkinliklerle oluyor sizlere nasıl yapılır, dikkat edilmesi gerekenler, fikirleri, nasıl yapılır gibi faydalı bilgileri anlatımlarla sunacağız.  Genlilikle boş bir inşaat alanında gerçekleşen temel atma törenleri için organizasyon firmalarından destek alınır. Boş inşaat alanında gelen davetliler içinse kokteyl organizasyonları gerçekleşir. Konuşma için özellikle ses sistemi ekipmanları ve sahne kurulumu yapılması gerekir.  Konuşma kürsüsü, çadır, kırmızı ve isteğe göre mavi halı gibi ayrıntıları da unutmamak gerekir. Tören için birçok inşaat firması kendi logosunun renklerinde balon süsleme ve bistro masaların giydirilmesini gibi hizmetleri talep ediyor. Sadece tabi bunlar değil yürüyüş yolu için bariyer, farklı süsleme seçeneklerde var.  İnşaat firmaları gelen davetlilerin bir kısmı için ayaklı düzen özel konuklar için ayrı bir köşe yapılır ve orda protokol için ayırır. Normal davetliler için ayakta olan organizasyonda bistro masalar ile yapılmaktadır. Protokol Organizasyonu için özel masa ve sandalyeler getirilir oturma düzeni oluşturulur. Önemli bir not protokol için ayrı bir ikram personeli olmasını mutlaka hizmet alacağınız firmaya belirtin.  Bunun nedeni ise 500 kişilik toplu açılış temel atma töreni sırasında protokol için yoğunluk nedeniyle ikram servisi aksayabilir. Bunun en kolay yolu ise protokol davetlilerin sayısına göre servis hostesi ve garsonları özel olarak belirlemektir. Yağmurlu yada aşırı güneşli havada olacaksa, temel atma organizasyonu çadır ve şemsiye gibi ekipmanlardan destek alınarak yapılabilir. İnşaat alanın zemin kısmı düz değilse yerleri mutlaka kontrol etmeniz gerekir. Temel Atma Töreni sırasında davetliler için sorun teşkil edebilir. Önemli hususlardan biri ise tören için catering ikramlarını doğru tercih etmek gerekir. Bunu size anlaşma sağlamak istediğiniz catering ve organizasyon şirketleri sunacağı menüleri faydalı olacaktır.  İstanbul genelinde bir davet organizasyonu düşünüyorsanız bizden de catering kokteyl menü ve fiyatları hakkında bilgi almanızı rica ederiz.


Lansman Organizasyonları

Lansman OrganizasyonlarıBaşarılı bir lansman organizasyonu,  lansman gecesi,  lansman catering hizmeti, ürün tanıtımı, nasıl yapılır, düzenlenir, dikkat edilmesi gerekenler, neler ikram edilir hepsini sırayla cevaplıyoruz. Lansmanlar genellikle şirketlerin showroomlarında yada kiralanan bir salonda gerçekleşir. Lansman şirketlerin ürün tanıtımı, yeni pazarlara açılma, ürün geliştirme, yeni ürünlerin tanıtımı gibi farklı nedenlerden yapılır.  Satışları lansman da artırmak çok önemli bunun yapmanın en kolay yolu ise indirimler ve taksitler uygulamaktır. Lansman da ürün tanıtımı genellikle basın yoluyla yapılır ve kamuoyu paylaşılır. Tüm kurumsal firmalar genellikle tanıtımları için lansman düzenler ve başarılı, organizasyon firmaları ile çalışırsa birçok sorunu da ortadan kaldırmış olur. Lansman organizasyonları gerçekleşirken birçok ekip ve ekipmanlara ihtiyaç duyulur. Bunun en başlarında gelen,coffee break hizmeti, catering kokteyl organizasyonları gelen davetlilere ikram hizmeti sunulur. Bu tarz etkinliklerde gelen davetliler için ayaklı düzen kurulmaktadır. Mesela davetliler bistro masaların etrafında durur içecek ve yiyecek servisi bu masalarda yapılır. Gerekli olan ürün lansmanı için kürsü, barka vizyon,  ses sistemi ekipmanları, kokteyl masası,  gibi ekipmanlar catering firmaları tarafından temin edilir. Lansman için İkramlar için özellikle kanepeler, ekler, misket köfte gibi hafif aperatifler ikram edilir. Bununla sınırlandırmamak gerek kurumsal markaların bütçelerine göre farklı paketler oluşturulabilir ve fiyatlar sunulur. Türkiye genelinde birçok organizasyon hizmeti gerçekleştirdik size de sunabileceğimiz paket fiyatlar için bizi arayabilirsiniz.


Kurumsal Kokteyl Catering Organizasyonları

Kurumsal Kokteyl OrganizasyonuKurumsal firmalar özel Davet Organizasyonları için catering hizmeti talep eder.  Kurumsal catering & kokteyl organizasyonu, nasıl yapılır, neler ikram edilir, dikkat edilmesi gereken hususlar tüm örnekleri ile sunup bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız.  Kimi zaman yılbaşı partileri kimi zaman toplantı organizasyonları olur. Ama çoğu zaman kiralanan ekipmanlar aynıdır mesela gelen konuklar için kişi sayısına göre kokteyl masaları,  servis hostesleri ve müzik sistemi, barka vizyon, dj, yiyecek ve içecek ikramlarıdır. Bazı kurumsal firmalar gelen davetlilerin çocukları düşünüyor onlarında eğlenmesi için palyaço hizmeti, sihirbaz kiralama gibi animasyonları talep ediyor. Sadece bunlarla sınırlandırmamak gerek şişme oyun parkları, pamuk şeker ve patlamış mısır arabası gibi seçeneklerde mevcut. Yetişkinlerin eğlenmesi içinde müzik grupları, dj in yayınladığı disko müzikleri ve oyun havaları farklı seçenekler arasında.  Her şirketin eğlence, kutlama,  organizasyonu farklı geçiyor ve ikramları da bütçesine göre farklıdır. Yıldönümü ve benzeri etkinliklerde kokteyl catering organizasyon menüleri çoğu zaman şu şekildedir. Soğuk içecekler ( cola, cola zero, limonata, meyve suyu çeşitleri, soğuk çay lipton, gazoz ) Alkollü içecekler ( votka enerji, efes bira,  light bira, kırmızı ve beyaz şarap ) Aperatifler ( kanepe çeşitleri, mini pizza, sakallı poğaça, acılı ve sade cips, limon sosuna batırılmış havuç ve salatalık dilimleri ) Ara sıcaklar ( misket köfte, minik tavuk parçaları, sosis yıldız, patates kızartması gibi tüm organizasyonlarda servis edilmektedir. Farklı kokteyl organizasyon, menüleri ikramları da sunulmaktadır. Organizasyon için istenilen hizmetler ve ikramlara göre farklı fiyatları sunulmaktadır. En uygun kurumsal organizasyonları mal etmenin ise yolu anlaşma yapacağınız catering ve ekipman kiralama firmasından hazır paketlere bir göz atmaktır. Bizimde kaliteli ve uygun bütçeli sizlere sunabileceğimiz kokteyl ve organizasyon paketleri var. Bu paketler ( catering ikramları, garsonlar, konuşma kürsüsü, kokteyl masası kiralama, ses sistemi ekipmanları gibi hizmetler oluşuyor. Dilerseniz bizi arayıp müşteri temsilcimizden organizasyon fiyatları için bilgi alabilirsiniz.


Açılış Organizasyonları

Açılış OrganizasyonlarıGerçek bir Tanıtım için profesyonel Açılış Organizasyon Firması ile çalışmak gerekir. Bu nedenden size açılış organizasyon, nasıl yapılır, nelere dikkat edilmeli, neler ikram edilir, fiyatları ve örnekleri sizlere pratik bilgiler sunacağız.  Kurumsal bir markanın bayii açılışı ise kesinlikle Kokteyl Organizasyonu üzerine bir hizmet almalısınız. Kurumsal bayi açılışları farklı bayilerin toplantı yaptıkları fikirlerini görüştüğü sıcak bir ortamda geçmektedir.  Bu tarz organizasyonlar için özellikle trio müzik grupları yada ses sistemi ekipmanında klasik müzikler çalınmaktadır. Ayrıca garsonlar ellerinde tepsi ile dolaşarak yiyecek ve içecekleri gelen konuklara ikram hizmeti sunmaktadır. Alkollü Açılış Kokteyli içinse misafirlerin kolayca ulaşabileceği yerlere içecek masaları kurulmaktadır.  Gelen misafirler ayakta karşılandığı için 110cm masalar kullanılır ve bu masalar özel dekorlarla süslenir   İyi bir konuk karşılama için Açılış Catering Firmaları ile anlaşırken menüyü iyi seçmeniz gerekiyor. Bazı firmalar sadece catering menüleri ucuz vermek için kura pasta gibi ikramlarla geçiştirme ve gelen misafirler tarafından hoş karşılanmamaktır. Sorun yaşamamak için bol çeşitli Açılış İkramları ve geniş bir menüye Açılış Organizasyon Firmalarıbakmalı ona göre anlaşma yapmanızı öneriyoruz. Bir konuyu daha atlamak gerekir eğer kurumsal bayi açılışı için yöneticiler konuşma yapmayı planlıyorsa mutlaka kürsü ve telsiz mikrofon takımını anlaşma yapacağınız şirketten talep etmeyi unutmayın. Aslında açılışta neler ikram edilir diye profesyonel bir,  catering organizasyon firmasına sorarsanız sizlere birçok bilgi sunabilir.  Şimdi Tanıtım ağırlıklı Açılış yapılması gereken Mağaza, Market, Restoran, Cafe gibi İşyeri Organizasyonları için dikkat çekmek şart.  Bu dikkat çekmeyi öncelikle işyerinin dışında yoldan geçenler için yapılır ve ona göre etkinlikler düzenlenir. Tabi İşyeri Açılışı için Balon Süsleme dekorasyonunu unutmamak gerekir en dikkat çekici hizmetlerden biridir. Sonrasında Market Açılışı için palyaço ve kostümlü ekipler broşür dağıtmaktadır. Mağazanın önüne kurulun fly tüp ( 6 metre ) uzun adamın üzerine logo yerleştirerek reklamınızı sağlayabilirsiniz. En çok sevilen açılışlarda Şişme Palyaçoyu unutmamak gerekir tabı Açılış Organizasyon Fiyatları ve Paketleri bu saydığımız reklam ürünlerinin fazlalığına göre farklılık gösterecektir.  Ama hemen telaşlanmayın İstanbul ve Türkiye de çalışma yapan Organizasyon Şirketleri oluşturduğu paketlerle inilirimler sağlıyor. Bizimde önerimiz size sunulan paketlerden almanızdır zira ayrı ayrı alırsanız hizmetleri bütçenizi aşabilirsiniz. Anadolu ve Avrupa Yakası olmak üzere İstanbul genelinde Tanıtım Organizasyon Firması arıyorsanız bizimde fiyatlarımızı kusursuz bir açılış organizasyonu için incelemelisiniz.


Toplantı Organizasyonları

Toplantı OrganizasyonlarıBirçok kurumsal firma, toplantı organizasyonu için salon kiralar ve bazı salonlarda tüm ekip ve ekipmanlar mevcut değildir. Bu sebepten dolayı catering & organizasyon firmalarından destek almanız gerekebilir.  Konuklarınızı yakışır şekilde ağırlamak için birçok hizmet mevcut bütçe planlamasına göre farklı alternatifler sunulmaktadır. Toplantı düzenini sağlamak içinse bir çok ekipmana ihtiyacınız olabilir. Sahna ses sistemi ekipmanları ve sanatçı gibi uçuncu olarak ta masa düzenin oluşturulmasıdır.  Kurumsal renklerinizde abartıya kaçmadan birçok süsleme seçeneği de sizlere firmalar sağlayabilir. Öneri olarak kurumsal bayii toplantıları, seminer organizasyonu için logonuza uygun renkler tercih etmenizi öneririz.  Bazı toplantılar uzun sürebilir mesela Eğitim Semineri gibi bu yüzden Coffee Break İkramları bir çok marka tarafından tercih edilmektedir. Sıcak ve soğuk içeceklerin iştah açan kokteyl ikramları eminiz ki uzun süren toplantılarınızda sizler için daha iyi olacak. Toplantı ve Seminer İkramları bunun ile sınırlandırmamak gerek lüx olarak adlandırdığımız bir çok kanepe çeşitleri de mevcut. Karidesli kanepe, misket köfte gibi seçenekler sadece bunlardan bir kaçıdır. Toplantı için Catering Fiyatları istenilen farklı ekip ve ekipmanlara göre farklılık gösterir. En kolay olarak anlaşma yapacağınız firmalardan yazılı olarak teklif almanız size yardımcı olacaktır. Sizde Toplantı da Neler İkram Edilir, Nasıl Yapılır, Örnekleri, Düzenleme ve Organizasyon aşamasında sorun yaşamadan tüm organizasyon için fikir sahibi olursunuz.  Müşterilerimiz için önemle hatırlatmak isteriz ki lansman organizasyonu, ödül töreni,  şirket toplantıları, gibi etkinlikler için catering ve organizasyon için bizden de fiyat almanızı öneririz.


Tanıtım Kokteyl Catering

Catering OrganizasyonYerli ve yabancı iş dünyasının sonsuz ufkuna yönelik çalışmalarımız ile Catering ve Kokteyl organizasyonları alanında bir çok faaliyette bulunup, referans konusunda önemli bir payda elde etmiş bulunmaktayız. Catering Organizasyon İkramları, sunumları ve genel organizasyonları hususundaki iddiamıza değerli müşterilerimizin memnuniyetleri sonucunda kavuşmuş ve bu rotada yine değerli müşterilerimizin isteklerine yönelik rehberlik etmekteyiz. Yılların verdiği tecrübe ile başarı grafiğimizi daima yükseltmenin temelini müşteri memnuniyetlerini garantileyebilecek ekip ve ekipmanı bir araya getirerek sağlamlaştırıyoruz. Firma ve şirketlerin lansmanını gerçekleştireceği bu özel organizasyonlarda ( Şirket Toplantıları, Lansman, Fuar, Açılış, Davet, Ürün Tanıtım Semineri,  Coffee Break Organizasyonları vb…) özel bir Catering Firması olarak sunumlarımız, presentabl servis ekibimiz ve profesyonel elemanları ile sizlere layık bir organizasyon hizmeti gerçekleştiriyoruz. Ekipman kapasitemizin geniş olması sebebiyle kısa sürede dahi hizmetinize hazırlanıp beklentilerinizi karşılıyoruz.  Sizler de özel Kokteyl Organizasyonu düzenleyip donanımlı bir Organizasyon Firması arıyorsanız doğru adrestesiniz. Catering Fiyatları hakkında bilgi için müşteri temsilcimizi arayabilir detaylı görüşebilirsiniz.


İstanbul Fuar Ajansları

Fuar Ajansları İstanbulİstanbul Fuar Ajansı olarak başta İstanbul olmak üzere Türkiye genelinde fuar tanıtım hizmeti vermekteyiz. ( Fuar Ajansı İstanbul ) Kongre stantları; Türkiye'nin önde gelen birçok ticari kuruluşu için bayi toplantıları, ürün tanıtım etkinlikleri, fuar tanıtım organizasyonlarını gerçekleştiriyoruz. ( Tanıtım Hizmetleri ) Hizmetimize sizlerin fikirleriniz ve bütçeniz rehber olacaktır. Yapmanız gereken tek şey, bizlere ulaşıp fikir alışverişinde bulunmak. Birlikte karar alıp, geri kalanını bizlere bırakmak. Fuar Caterig ve Kokteyl Organizasyonu gibi hizmet almak istiyorsanız tanıtım organizasyon tüm ekibiyle sizlere hizmet vermeye hazırdır. Tanıtım ve Toplantı Kokteylleri ayrıca tüm catering hizmetleri için bizi arayabilirsiniz. ( Kurumsal Toplantı Organizasyonları ) Fuar tanıtımlarınızda fuar ziyaretçilerinin sizde standınız odaklanmasını istiyorsanız mutlaka müzik ekibi ve dans grubu gibi show ekibimizin hizmetlerinden yararlanmalısınız.


Tanıtım Organizasyon

Tanıtım OrganizasyonTanıtım Organizasyonu sizler için planlamanın ötesinde, hayalleri de gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşamak ümidinde olan sizlerin tüm sorularına cevap verebilecek çözümler sunabilmek için hizmet seçeneklerini günden güne çoğaltmayı hedefleyen bir Tanıtım Organizasyon firmasıdır. ( Fuar Öncesi Hazırlık ) Fuara Katılan Firmaların çalışmaları fuar öncesi hazırlıkları, fuar katılım hazırlıkları, fuar sonrası hazırlıkları olmak üzere 3 ayrı safhadan oluşur. Fuar tanıtımı için bunlar dikkat edilmesi gereken hususlardır. Ayrıca fuar ziyaretçileri için fuar ikramları ve fuar hostesi hizmetleri de stantlarında bulundurmalarında faydası olacaktır. ( Fuar Catering ) Fuar alanında eğer hedef kitlenizi belirlediyseniz mutlaka stanttaki etkinlikler ve görsel anlamda neler yapılacak gibi konularda fuar danışmanlarımızdan destek almalısınız. Fuar Tanıtım Hostesi – Fuar Catering – Stant Mankeni – Müzik Grupları – Stant Hostesleri hizmetlerimiz mevcuttur. Fuar Tanıtımı için stant da yapacağınız etkinlikler sizin müşteri kitlenizi etkilemektedir.